Oficjalnie: Biliński w Śląsku

Oficjalnie: Biliński w Śląsku
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Śląsk Wrocław

Kamil Biliński został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław.

27-letni napastnik tym samym powraca do swojego pierwszego klubu w profesjonalnej karierze. Podczas poprzedniego pobytu w pierwszej drużynie wrocławskiego zespołu zaliczył 32 występy, w których trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Po kilku wypożyczeniach, latem 2012 roku został sprzedany do litewskiego Żalgrisu Wilno. Biliński był jedną z najważniejszych postaci klubu, z którym zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo kraju. 

W styczniu 2014 roku Polak trafił do Dinama Bukareszt. Podczas półtorarocznego pobytu w stolicy Rumunii w 51 spotkaniach zdobył 18 goli, przez pewien czas pełnił też funkcję kapitana drużyny. Pod koniec czerwca rozwiązał on kontrakt z klubem, ponieważ ten popadł w ogromne problemy finansowe. Władze Śląska od dłuższego czasu obserwowały sytuację Blińskiego i prowadziły z nim negocjacje. 

Nowy nabytek "Wojskowych" związał się z klubem dwuletnią umową. To kolejny, po Adamie Kokoszce, Marcelu Gecovie i Jacku Kiełbie, letni transfer do zespołu prowadzonego przez Tadeusza Pawłowskiego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy