Oficjalnie: Birmingham pozyskało napastnika

Oficjalnie: Birmingham pozyskało napastnika
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Birmingham City FC

Napastnik Clayton Donaldson został oficjalnie nowym piłkarzem Birmingham City FC.

30-latek występował do tej pory w Brentford, lecz za kilka dni jego kontrakt wygaśnie, dlatego mógł przenieść się do innego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Sytuację wykorzystało Birmingham City, które zaoferowało mu dwuletni kontrakt, na który przystanął.

Donaldson jest wychowankiem Hull City, jednak w pierwszej drużynie w ciągu trzech lat zanotował raptem dwa występy. Był w międzyczasie wypożyczany do Harrogate Twon, Scarborough oraz Halifax Town. Następnie reprezentował barwy York City, Hibernianu oraz Crewe Alexandra.

Do Brentford trafił w 2011 roku, łącznie rozegrał 155 spotkań, w których strzelił 53 gole i zaliczył 29 asyst. Szczególnie udany miał ostatni sezon, w 48 występach zanotował osiemnaście trafień oraz pięć decydujących podań. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy