OFICJALNIE: Bouanga w Saint-Étienne

OFICJALNIE: Bouanga w Saint-Étienne
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Saint-Étienne

AS Saint-Étienne poinformowało o pozyskaniu Denisa Bouangi.

Skrzydłowy ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Nîmes Olympique. Jego dobra postawa została dostrzeżona przez władze AS Saint-Étienne, gdzie będzie teraz kontynuował swoją karierę.

24-latek związał się z tym klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku. Poprzedni pracodawca Gabończyka zainkasuje z tytułu tej transakcji cztery i pół miliona euro.

Bouanga rozegrał w poprzednim sezonie 35 ligowych spotkań. W tym czasie strzelił siedem goli i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy