OFICJALNIE: Bouanga w Saint-Étienne

OFICJALNIE: Bouanga w Saint-Étienne
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Saint-Étienne

AS Saint-Étienne poinformowało o pozyskaniu Denisa Bouangi.

Skrzydłowy ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Nîmes Olympique. Jego dobra postawa została dostrzeżona przez władze AS Saint-Étienne, gdzie będzie teraz kontynuował swoją karierę.

24-latek związał się z tym klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku. Poprzedni pracodawca Gabończyka zainkasuje z tytułu tej transakcji cztery i pół miliona euro.

Bouanga rozegrał w poprzednim sezonie 35 ligowych spotkań. W tym czasie strzelił siedem goli i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy