OFICJALNIE: Bouanga w Saint-Étienne

OFICJALNIE: Bouanga w Saint-Étienne
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Saint-Étienne

AS Saint-Étienne poinformowało o pozyskaniu Denisa Bouangi.

Skrzydłowy ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Nîmes Olympique. Jego dobra postawa została dostrzeżona przez władze AS Saint-Étienne, gdzie będzie teraz kontynuował swoją karierę.

24-latek związał się z tym klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku. Poprzedni pracodawca Gabończyka zainkasuje z tytułu tej transakcji cztery i pół miliona euro.

Bouanga rozegrał w poprzednim sezonie 35 ligowych spotkań. W tym czasie strzelił siedem goli i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy