Oficjalnie: Boudebouz w Bastii

Oficjalnie: Boudebouz w Bastii fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: SC Bastia

Ryad Boudebouz został nowym piłkarzem Bastii. Wcześniej reprezentował barwy Sochaux.

23-letni reprezentant Algierii podpisał z Bastią trzyletni kontrakt. Kwota odstępnego wyniosła milion euro.

Boudebouz dołączył do Sochaux w wieku czternastu lat, a do pierwszego zespołu został przesunięty w 2008 roku. Łącznie w barwach "Les Lionceaux" rozegrał 179 spotkań, w których uzyskał 29 trafień oraz 24 decydujące podania.

Mimo, iż 23-latek występował w reprezentacji Francji do lat 19 (cztery spotkania) to zdecydował o grze dla reprezentacji Algierii. Na ten moment w narodowycy barwach wystąpił szesnastokrotnie, zaliczając bramkę i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy