Oficjalnie: Boudebouz w Bastii

Oficjalnie: Boudebouz w Bastii fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: SC Bastia

Ryad Boudebouz został nowym piłkarzem Bastii. Wcześniej reprezentował barwy Sochaux.

23-letni reprezentant Algierii podpisał z Bastią trzyletni kontrakt. Kwota odstępnego wyniosła milion euro.

Boudebouz dołączył do Sochaux w wieku czternastu lat, a do pierwszego zespołu został przesunięty w 2008 roku. Łącznie w barwach "Les Lionceaux" rozegrał 179 spotkań, w których uzyskał 29 trafień oraz 24 decydujące podania.

Mimo, iż 23-latek występował w reprezentacji Francji do lat 19 (cztery spotkania) to zdecydował o grze dla reprezentacji Algierii. Na ten moment w narodowycy barwach wystąpił szesnastokrotnie, zaliczając bramkę i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy