Oficjalnie: Boudebouz w Montpellier

Oficjalnie: Boudebouz w Montpellier fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Montpellier HSC

Ryad Boudebouz to nowy nabytek Montpellier HSC.

25-letni pomocnik związał się z nowym klubem czteroletnim kontraktem. Zawodnik przybył na Stade de la Mosson jako obyty gracz, mający na koncie już 230 występów w Ligue 1.

Przez ostatnie dwa sezony reprezentant Algierii bronił barw Bastii. W tej ekipie był nieustannie pierwszoplanową postacią. W ogólnym rozrachunku rozegrał tam 66 spotkań ligowych, wpisując się na listę strzelców ośmiokrotnie.

Przed dołączeniem do Bastii, Boudebouz przez wiele lat występował w Sochaux.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy