Oficjalnie: Boussoufa w Lokomotiwie

Oficjalnie: Boussoufa w Lokomotiwie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Mbark Boussoufa jest kolejnym zawodnikiem, który opuszcza Anży Machaczkała. Marokańczyk podpisał trzyletnią umowę z Lokomotiwem Moskwa.

- Priorytetem klubu w letnim oknie transferowym było pozyskanie ofensywnego pomocnika, który będzie w stanie podnieść poziom gry naszego zespołu. Mbark Boussoufa w pełni spełnia nasze wymagania. Jest znany w Europie, a w Rosji to marka sama w sobie. To bardzo wszechstronny gracz, tak samo dobry w organizacji ataku, jak i jego wykończeniu - nie mógł nachwalić się nowego nabytku Kirył Kotow, dyrektor sportowy Lokomotiwu.
 
Kwota transferowa wyniosła najprawdopodobniej około 15 milionów euro.
 
Boussoufa ma 29 lat, a do Anży trafił w 2011 roku z Anderlechtu Bruksela za około 8 milionów euro. Wcześniej grał w Gent, a piłkarsko wychowywał się w akademiach Chelsea i Ajaksu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy