Oficjalnie: Braithwaite w Middlesbrough

Oficjalnie: Braithwaite w Middlesbrough
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Middlesbrough FC

Martin Braithwaite został nowym zawodnikiem Middlesbrough.

Reprezentant Danii zasilił szeregi spadkowicza Premier League na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2021 roku.

Włodarze  Middlesbrough nie ujawnili kwoty za jaką pozyskali 26-letniego napastnika, ale zdaniem angielskich mediów, ekipa z Riverside Stadium sprowadziła do siebie piłkarza Toulouse za ponad 9,5 miliona funtów.

Braithwaite trafił do francuskiej drużyny na początku sezonu 2012/2013 z Esbjergu. Od tego czasu Duńczyk rozegrał 149 spotkań dla zespołu ze Stadium Municipal, w których strzelił 40 bramek oraz zanotował 13 asyst.

Środkowy napastnik jest trzecim letnim wzmocnieniem „Boro”. Przed nim umowy z klubem z Championship podpisali Jonny Howson oraz Cyrus Christie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy