OFICJALNIE: Bramkarz wzmocnił Pogoń Siedlce

OFICJALNIE: Bramkarz wzmocnił Pogoń Siedlce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Siedlce

Dawid Gargasz związał się umową z Pogonią Siedlce.

21-letni golkiper jest wychowankiem Polonii Bytom. W swojej karierze bronił barw LZS Piotrków i Sarmacji Będzin. Od 2016 roku był zawodnikiem Soły Oświęcim. Wspomniany zespół występuje w czwartej grupie trzeciej ligi. To czwarty poziom rozgrywkowy w naszym kraju. Klub dopadły problemy finansowe, dlatego wielu zawodników zostało zmuszonych do poszukiwania nowego pracodawcy.

Gargasz ma za sobą świetną rundę jesienną. Rozegrał 17 spotkań. Pięć razy udało mu się zachować czyste konto.

Bramkarz związał się z Pogonią Siedlce kontraktem, który będzie obowiązywać do końca sezonu. Klub zastrzegł sobie możliwość przedłużenia umowy o kolejne dwanaście miesięcy.

- Jestem młodym bramkarzem, więc chcę się uczyć. Mam już spory bagaż doświadczeń. Grałem na szczeblu centralnym w drugoligowej Polonii Bytom, gdzie rozegrałem przeszło 50 spotkań-powiedział Gargasz.

21-latek jest trzecim zimowym wzmocnieniem Pogoni. Wcześniej do zespołu dołączyli Przemysław Płacheta i Andrzej Rybski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy