OFICJALNIE: Bruk-Bet Termalica Nieciecza sięga po napastnika z Ekstraklasy

OFICJALNIE: Bruk-Bet Termalica Nieciecza sięga po napastnika z Ekstraklasy fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bruk-Bet Termalica

Andrzej Trubeha przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Jagiellonii Białystok do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza

Klub z Podlasia nawiązał współpracę z napastnikiem w lipcu 2021 roku po udanych w jego wykonaniu zmaganiach w barwach trzecioligowej Legionovii Legionowo zakończonych z dziewiętnastoma trafieniami w 33 występach.

Zaliczenie takiego dużego przeskoku dla 25-letniego zawodnika okazało się dla niego bardzo bolesne, ponieważ w przeciągu półtorarocznego pobytu w Jagiellonii Białystok udało mu się wpisać na listę strzelców tylko raz.

Z tego powodu władze zespołu szukały od pewnego czasu chętnego na usługi Andrzeja Trubehy i ten w końcu się pojawił.

Po ofensywnego piłkarza zgłosił się Bruk-Bet Termalica Nieciecza, doprowadzając do zawarcia z nim półrocznego kontraktu z opcją jego przedłużenia o dodatkowe dwanaście miesięcy.

Drugi zimowy nabytek „Słoni” po Damianie Hilbrychcie ze Skry Częstochowa postara się pomóc powalczyć w drugiej części sezonu o powrotu do Ekstraklasy.

Pierwszoligowiec plasuje się po rundzie jesiennej w strefie barażowej ze stratą pięciu punktów do pozycji gwarantującej bezpośredni awans.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy