OFICJALNIE: Bruk-Bet Termalica Nieciecza sięga po napastnika z Ekstraklasy

OFICJALNIE: Bruk-Bet Termalica Nieciecza sięga po napastnika z Ekstraklasy fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bruk-Bet Termalica

Andrzej Trubeha przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Jagiellonii Białystok do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza

Klub z Podlasia nawiązał współpracę z napastnikiem w lipcu 2021 roku po udanych w jego wykonaniu zmaganiach w barwach trzecioligowej Legionovii Legionowo zakończonych z dziewiętnastoma trafieniami w 33 występach.

Zaliczenie takiego dużego przeskoku dla 25-letniego zawodnika okazało się dla niego bardzo bolesne, ponieważ w przeciągu półtorarocznego pobytu w Jagiellonii Białystok udało mu się wpisać na listę strzelców tylko raz.

Z tego powodu władze zespołu szukały od pewnego czasu chętnego na usługi Andrzeja Trubehy i ten w końcu się pojawił.

Po ofensywnego piłkarza zgłosił się Bruk-Bet Termalica Nieciecza, doprowadzając do zawarcia z nim półrocznego kontraktu z opcją jego przedłużenia o dodatkowe dwanaście miesięcy.

Drugi zimowy nabytek „Słoni” po Damianie Hilbrychcie ze Skry Częstochowa postara się pomóc powalczyć w drugiej części sezonu o powrotu do Ekstraklasy.

Pierwszoligowiec plasuje się po rundzie jesiennej w strefie barażowej ze stratą pięciu punktów do pozycji gwarantującej bezpośredni awans.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy