OFICJALNIE: Bruno Garcia w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Bruno Garcia w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Bruno Garcii.

Pomimo tego, że okno transferowe dobiegło końca, to niektóre kluby nadal się wzmacniają. Do tej grupy zalicza się Miedź Legnica.

W ostatnich tygodniach na testach w drużynie pierwszoligowca przebywał Bruno Garcia. Tam spisywał się przyzwoicie, dlatego też zaproponowano mu kontrakt.

23-latek przenosi się do wspomnianej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Na razie będzie trenował z drużyną rezerw.

Brazylijczyk najlepiej czuje na lewym skrzydle, ale może też występować jako lewy obrońca.

Garcia to wychowanek Palmeiras. W swojej karierze był też związany między innymi z  US Boulogne. Ostatnio był z kolei związany z Cuiavia Inowrocław. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy