OFICJALNIE: Bruno Gaspar i Kristijan Belic w Olympiakosie

OFICJALNIE: Bruno Gaspar i Kristijan Belic w Olympiakosie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Olympiakos FC

Olympiakos FC sfinalizował transfery Bruno Gaspara oraz Kristijana Belica.

Wicemistrz Grecji korzysta na awansie do Ligi Mistrzów, wydatnie wzmacniając nie tylko pierwszy zespół, ale i sekcję młodzieżową. „Legendę” zasilił bowiem 18-letni defensywny pomocnik rodem z Serbii, który przez ostatnie trzy lata szkolił się w akademii West Hamu.

Kristijan Belic otrzyma zatem szansę zaprezentowania swoich umiejętności w UEFA Youth League, co może pozwolić mu na szybki awans do drużyny seniorskiej. Licząc jego występy we wszystkich sekcjach młodzieżowych „Młotów”, reprezentant Serbii do lat 19 uzbierał w sumie 23 spotkania, w których strzelił gola oraz zanotował asystę.

„Czerwono-Biali” pomyśleli również o pierwszym zespole, do którego z miejsca dołączył Bruno Gaspar. Były młodzieżowy reprezentant Portugalii, a obecnie członek kadry reprezentacji Angoli, został wypożyczony do 30 czerwca 2020 roku z opcją kupna. 26-letni prawy obrońca poprzedni sezon spędził w Sportingu, rozgrywając w tym czasie 30 spotkań i notując jedno trafienie.

Tym samym Olympiakos dokonał już 18 (sic!) wzmocnienia w obecnym oknie transferowym. Wcześniej pozyskano m.in. Youssefa El Arabiego czy Bobby’ego Allaina.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy