OFICJALNIE: Bruno Gaspar i Kristijan Belic w Olympiakosie

OFICJALNIE: Bruno Gaspar i Kristijan Belic w Olympiakosie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Olympiakos FC

Olympiakos FC sfinalizował transfery Bruno Gaspara oraz Kristijana Belica.

Wicemistrz Grecji korzysta na awansie do Ligi Mistrzów, wydatnie wzmacniając nie tylko pierwszy zespół, ale i sekcję młodzieżową. „Legendę” zasilił bowiem 18-letni defensywny pomocnik rodem z Serbii, który przez ostatnie trzy lata szkolił się w akademii West Hamu.

Kristijan Belic otrzyma zatem szansę zaprezentowania swoich umiejętności w UEFA Youth League, co może pozwolić mu na szybki awans do drużyny seniorskiej. Licząc jego występy we wszystkich sekcjach młodzieżowych „Młotów”, reprezentant Serbii do lat 19 uzbierał w sumie 23 spotkania, w których strzelił gola oraz zanotował asystę.

„Czerwono-Biali” pomyśleli również o pierwszym zespole, do którego z miejsca dołączył Bruno Gaspar. Były młodzieżowy reprezentant Portugalii, a obecnie członek kadry reprezentacji Angoli, został wypożyczony do 30 czerwca 2020 roku z opcją kupna. 26-letni prawy obrońca poprzedni sezon spędził w Sportingu, rozgrywając w tym czasie 30 spotkań i notując jedno trafienie.

Tym samym Olympiakos dokonał już 18 (sic!) wzmocnienia w obecnym oknie transferowym. Wcześniej pozyskano m.in. Youssefa El Arabiego czy Bobby’ego Allaina.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy