OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy

OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy fot. Dallas FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Roma

AS Roma zdecydowała się na wypożyczenie Bryana Reynoldsa do belgijskiego KV Kortrijk.

Kiedy w lipcu Bryan Reynolds przenosił się z FC Dallas do AS Romy za blisko siedem milionów euro, wierzono, że zapewni zespołowi jakość. Amerykanin miał stanowić interesującą alternatywę dla reprezentanta Holandii Ricka Karsdorpa.

20-latek nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei i z tego powodu od kilku tygodni poszukiwano dla niego opcji wypożyczenia. Wszystko po to, aby nie tracił czasu, tylko zdobywał cenne doświadczenie w innym klubie.

Najrozsądniejszym rozwiązaniem okazała się przeprowadzka do Belgii. Po Reynoldsa zgłosiła się ekipa KV Kortrijk.

Transakcja została zrealizowana w niedzielne popołudnie, a umowa, którą zawarły strony, będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku. Brak w niej opcji wykupu.

Dwukrotny reprezentant Stanów Zjednoczonych rozegrał w tym sezonie trzy mecze.

Nowy pracodawca 20-latka to obecnie siódma siła belgijskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy