Oficjalnie: Budziłek w Legii

Oficjalnie: Budziłek w Legii
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Legia Warszawa

Bramkarz GKS-u Katowice Łukasz Budziłek od nowego sezonu będzie zawodnikiem Legii Warszawa.

23-latek podpisał kontrakt z "Wojskowymi" do czerwca 2018 roku. Media informowały już o możliwości tego transferu, a dziś oficjalnie klub go potwierdził. Legia poszukiwała bramkarza, ponieważ niedługo kończy się kontrakt rezerwowemu Wojciechowi Skabie.

Budziłek to wychowanek GKS-u Bełchatów, a od stycznia 2013 roku występuje w GKS-ie Katowice. W obecnym sezonie rozegrał 29 spotkań na zapleczu Ekstraklasy. W opinii wielu jest uznawany najlepszym na swojej pozycji w I lidze.

23-letni bramkarz jest pierwszym zakupem mistrza Polski na nowy sezon. Wkrótce ma zostać potwierdzony transfer Mateusza Szwocha, grającego w Arce Gdynia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy