Oficjalnie: Burkhardt wraca do Polski

Oficjalnie: Burkhardt wraca do Polski
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Pogoń Siedlce

Marcin Burkhardt powraca do ojczyzny.

32-latek zaledwie kilka dni po rozwiązaniu umowy z Ullensaker/Kisa IL, związał się z Pogonią Siedlce. W Norwegii przebywał od marca, ale w beniaminku tamtejszym drugoligowcu rozegrał zaledwie sześć spotkań.

Dla 10-krotnego reprezentanta Polski jest to trzeci powrót do ojczyzny po zagranicznych wojażach i niewykluczone, że ostatni. Były pomocnik Amiki, Legii czy Jagiellonii miał już stycznością z niższą ligą w naszym kraju, bowiem w sezonie 2013/2014 był piłkarzem Miedzi Legnica.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy