Oficjalnie: Burkhardt wraca do Polski

Oficjalnie: Burkhardt wraca do Polski
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Pogoń Siedlce

Marcin Burkhardt powraca do ojczyzny.

32-latek zaledwie kilka dni po rozwiązaniu umowy z Ullensaker/Kisa IL, związał się z Pogonią Siedlce. W Norwegii przebywał od marca, ale w beniaminku tamtejszym drugoligowcu rozegrał zaledwie sześć spotkań.

Dla 10-krotnego reprezentanta Polski jest to trzeci powrót do ojczyzny po zagranicznych wojażach i niewykluczone, że ostatni. Były pomocnik Amiki, Legii czy Jagiellonii miał już stycznością z niższą ligą w naszym kraju, bowiem w sezonie 2013/2014 był piłkarzem Miedzi Legnica.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy