OFICJALNIE: Był łączony z Liverpoolem, trafił do Bournemouth. Pierwsze letnie wzmocnienie „Wisienek”

OFICJALNIE: Był łączony z Liverpoolem, trafił do Bournemouth. Pierwsze letnie wzmocnienie „Wisienek”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bournemouth

Bournemouth poinformowało o pozyskaniu Lloyda Kelly'ego.

20-letni lewy obrońca podpisał z „Wisienkami” długoterminową umowę. Bristol City zarobi na transferze Anglika 15 milionów euro.

Kelly jest wychowankiem Bristol. W pierwszym zespole zadebiutował w 2017 roku. Jeśli chodzi o sezon 2018/2019, młody defensor rozegrał 32 spotkania w Championship, strzelając jednego gola. Jego drużyna zakończyła zmagania na drugim angielskim szczeblu, zajmując ósme miejsce w tabeli.

Utalentowany obrońca jest reprezentantem Anglii do lat 21. W kadrze zadebiutował w zeszłym roku. W marcu mierzył się on z reprezentacją Polski U-21 prowadzoną przez Czesława Michniewicza. Spotkanie to zakończyło się remisem 1:1.

W ostatnich tygodniach media łączyły Kelly'ego również z Liverpoolem, ale póki co przenosi się on do Bournemouth.

„Wisienki” zakończyły sezon 2018/2019 na czternastej lokacie w tabeli Premier League. Kelly jest pierwszym letnim wzmocnieniem angielskiego klubu.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy