Oficjalnie: Były gracz Lyonu w Troyes

Oficjalnie: Były gracz Lyonu w Troyes
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ES Troyes AC

Mouhamadou Dabo został nowym zawodnikiem ES Troyes AC.

Boczny obrońca w lipcu rozstał się z ekipą z Lyonu i od tego czasu poszukiwał nowego pracodawcy. Ostatecznie na jego zatrudnienie zdecydowali się włodarze Troyes. 28-latek po przejściu testów medycznych podpisał z tym klubem roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Dabo w minionych rozgrywkach wystąpił w 15 meczach Olympique, w których strzelił jedną bramkę.

Warto również wspomnieć, że były młodzieżowy reprezentant Francji w swojej karierze grał w takich zespołach jak Saint-Étienne oraz Sevilla.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy