OFICJALNIE: Byrtek w Stomilu

OFICJALNIE: Byrtek w Stomilu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn pozyskał Damiana Byrtka na zasadzie wolnego transferu.

Pomimo tego, że rozgrywki pierwszej ligi trwają już od kilku tygodni, to niektóre drużyny nadal kompletują kadry. Do tej grupy zalicza się Stomil Olsztyn.

Do zespołu prowadzonego przez Adama Majewskiego dołączył w czwartek Damian Byrtek.

29-latek przenosi się do wspomnianej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Środkowy obrońca to wychowanek Podbeskidzia Bielsko-Biała. W swojej karierze był też związany między innymi z Wisłą Płock, Rakowem Częstochowa oraz Piastem Gliwice.

Ostatnio przywdziewał trykot Miedzi Legnica. W barwach tej drużyny zanotował 12 występów i zdobył w nich dwa gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy