OFICJALNIE: Byrtek w Stomilu

OFICJALNIE: Byrtek w Stomilu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn pozyskał Damiana Byrtka na zasadzie wolnego transferu.

Pomimo tego, że rozgrywki pierwszej ligi trwają już od kilku tygodni, to niektóre drużyny nadal kompletują kadry. Do tej grupy zalicza się Stomil Olsztyn.

Do zespołu prowadzonego przez Adama Majewskiego dołączył w czwartek Damian Byrtek.

29-latek przenosi się do wspomnianej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Środkowy obrońca to wychowanek Podbeskidzia Bielsko-Biała. W swojej karierze był też związany między innymi z Wisłą Płock, Rakowem Częstochowa oraz Piastem Gliwice.

Ostatnio przywdziewał trykot Miedzi Legnica. W barwach tej drużyny zanotował 12 występów i zdobył w nich dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy