OFICJALNIE: Cáceres wraca do Juventusu. Testy medyczne

OFICJALNIE: Cáceres wraca do Juventusu. Testy medyczne fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Juventus

Juventus dopina wszystkie formalności związane z ponownym pozyskaniem Martína Cáceresa.

Doświadczony obrońca przechodzi właśnie obligatoryjne testy medyczne przed złożeniem podpisu na umowie z drużyną z Turynu i jeżeli nie wykażą one niczego niepokojącego, to Urugwajczyk zwiąże się ze „Stara Damą” długoterminowym kontraktem.

Juventus ma mocy wcześniej wypracowanego porozumienie z Lazio zapłaci 600 tysięcy euro za pozyskanie Martína Cáceresa, czyli dokładnie tyle, ile ekipa z Rzymu zainwestowała w jego sprowadzenie z Hellasu w styczniu ubiegłego roku.

Wszechstronny defensor reprezentował już barwy aktualnego mistrza Włoch w latach 2009-2010 i 2012-2016. Teraz rozpoczyna swoją trzecią przygodą w zespole z Turynu i będzie miał w nim za zadanie wypełnić lukę po odejściu Medhiego Benatii. Marokańczyk finalizuje właśnie swoje przenosiny do katarskiego Al-Duhail SC. „Stara Dama” ma zarobić na jego odejściu dziesięć milionów euro.

Nowy nabytek Juventusu rozegrał w trwającym sezonie tylko osiem spotkań w barwach Lazio - po cztery w Serie A i Lidze Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy