Oficjalnie: Caddis wraca do Birmingham

Oficjalnie: Caddis wraca do Birmingham
Redakcja
Redakcja
Źródło: Birmingham City FC

25-latek wraca na St.Andrew's połączony z klubem 3-letnią umową.

W poprzednim sezonie szkocki prawy obrońca wystąpił w 28 spotkaniach w barwach "The Blues". Był wypożyczony z występującego w Ligue One Swindon Town. Teraz  wrócił do Birmingham, będąc  już jego pełnoprawnym członkiem. Losy Caddis'a są bardzo zagmatwane, gdyz w swoim obenym klubie grał od sezonu 2009/2010 do 2011/2012. Nie prezentując odpowiedniego poziomu był wypożyczany do najróżniejszych drużyn, a koniec końców oddano go do Swindon. Stamtąd został wypożyczony do... Birmingham, w którym to okazało się, że jednak zawodnik nadaje się do gry na boiskach Championship i podpisano z nim 3-letni kontrakt. Trzeba przyznać, że to rzadko spotykana sytuacja.
 
Z wielką aporobatą o obrońcy wypiowada się menadżer "The Blues" Lee Clark. "Jestem zadowolony, że udało nam się ściągnąć z powrotem Paul'a. To zawodnik, którego oczywiście bardzo dobrze znamy i z pewnością nie jest to ryzykowny ruch, patrząc po tym, co zrobił on dla nas w poprzednim sezonie"-powiedział Clark.
 
Caddis jest byłym wychowankiem Celticu i młodzieżowym reprezentantem Szkocji, ale patrząc na przebieg jego kariery, nie można odnieść wrażenia, że jego przeznaczeniem jest gra w Birmingham City. W sezonie 2013/2014 będzie występował w niebieskich barwach z numerem 31 na plecach. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy