OFICJALNIE: Cafú odszedł z Legii Warszawa

OFICJALNIE: Cafú odszedł z Legii Warszawa fot. Olympiakos
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa | Olympiakos

Cafú został przedstawiony jako nowy zawodnik Olympiakosu po transferze z Legii Warszawa.

Środkowy pomocnik przeszedł do greckiego zespołu z Legii Warszawa i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że przedstawiciele „Wojskowych” zainkasowali 400 tysięcy euro z tytułu sprzedaży 26-letniego zawodnika, który nie cieszył się zbyt dużym zaufaniem w oczach Aleksandara Vukovicia przed i po odniesieniu kontuzji kolana w trwających rozgrywkach.

Z tego też powodu jeden z wyróżniających się do niedawna graczy w szeregach stołecznego klubu zdecydował się na zmianę otoczenia i skorzystał z propozycji otrzymanej ze strony Olympiakosu.

Cafú trafił do Legii Warszawa w lutym 2018 roku z Metz. Najpierw na zasadzie wypożyczenia, a później definitywnie. W sumie były młodzieżowy reprezentant Portugalii wystąpił w 59 meczach „Wojskowych”, w których strzelił dziewięć bramek oraz zanotował sześć asyst oraz pomógł im sięgnąć po mistrzostwo oraz krajowy puchar w sezonie 2017/2018.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy