OFICJALNIE: Cafú ukarany za incydent z meczu ze Śląskiem Wrocław

OFICJALNIE: Cafú ukarany za incydent z meczu ze Śląskiem Wrocław
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Ekstraklasa

Pomocnika Legii Warszawa, Cafú, czeka przerwa w grze.

Zawodnik został ukarany czerwoną kartką w końcówce meczu ligowego przeciwko Śląskowi Wrocław (wygrana Legii 1-0). Sędzia Daniel Stefański uznał wówczas, że Portugalczyk chciał opluć Arkadiusza Pecha.

W środę Komisja Ligi Ekstraklasy zdecydowała o zawieszeniu piłkarza Legii na trzy mecze, dodatkowo musi wpłacić on 15 tysięcy złotych w ramach kary finansowej.

- W emocjach, owszem, powiedziałem do niego, „sk…”, nie ukrywam, że padło słowo „puta”. Ale on też mnie przezywał. Mówił „k… mać” i jeszcze coś po polsku, ale nie znam dobrze tego języka, więc nie wszystko zrozumiałem. Prawda jest więc taka, że wyzywaliśmy się wzajemnie. I nie rozumiem dlaczego skoro on dostał żółtą, to ja czerwoną.  (…) Nie było z mojej strony żadnej intencji oplucia rywala - tłumaczył Cafú niedługo po spotkaniu na łamach „Super Expressu”.

Trzymeczowa dyskwalifikacja oznacza, że Portugalczyk nie zmierzy się z Wisłą Kraków, Jagiellonią Białystok i Górnikiem Zabrze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy