Oficjalnie: Cannavaro zwolniony
2016-02-12 09:53:25; Aktualizacja: 9 lat temu
Fabio Cannavaro nie jest już trenerem Al Nassr.
Włoch nie spełnił oczekiwań działaczy saudyjskiego klubu, którzy spodziewali się walki o mistrzowski tytuł. Tymczasem zespół, w którym na co dzień gra Adrian Mierzejewski, zajmuje dopiero szóste miejsce ze stratą 18 punktów do lidera.
Mistrz Świata z 2006 roku przejął drużynę 30 października, wówczas Al Nassr miało zaledwie jeden zdobyty punkt na koncie, choć minęło pięć kolejek. Legendarny obrońca nie zdołał zbudować ekipy mogącej walczyć o tytuł i dlatego pożegnał się z pracą przed zakończeniem umowy.
Laureat "Złotej Piłki" wcześniej prowadził chińskie Guangzhou Evergrande, ale w azjatyckim potentacie radził sobie przyzwoicie.

![Przygoda Albacete dobiegła końca. FC Barcelona w półfinale Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/111290/170x113/lamine-yamal.jpg)


![Jeden z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/101114/170x113/guillaume-restes.jpg)



![Aż cztery transfery Leicester City na zamknięcie zimowego okna transferowego [OFICJALNIE]](img/photos/90007/170x113/leicester-city.jpg)
![Przygoda Albacete dobiegła końca. FC Barcelona w półfinale Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/111290/90x60/lamine-yamal.jpg)


![Jeden z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/101114/90x60/guillaume-restes.jpg)



![Aż cztery transfery Leicester City na zamknięcie zimowego okna transferowego [OFICJALNIE]](img/photos/90007/90x60/leicester-city.jpg)





