OFICJALNIE: Cédric Brunner w Schalke

OFICJALNIE: Cédric Brunner w Schalke fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Schalke

Schalke poinformowała w ostatnich godzinach o transferze Cédrica Brunnera.

Schalke zbroi się przed startem nowego sezonu. Celem beniaminka Bundesliig będzie utrzymanie przy dosyć ograniczonym budżecie. Choć ekipa z Zagłębia Ruhry nie dysponuje ogromnymi możliwościami finansowymi, to i tak stać ją na ciekawe wzmocnienia.

W takich kategoriach należy postrzegać między innymi transfer Cédrica Brunnera.

28-latek przenosi się do Schalke ze spadkowicza, czyli Arminii Bielefeld w ramach wolnego transferu. Strony porozumiały się w kwestii kontraktu, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku.

Prawy defensor, który założy numer 27, jest niezwykle elastyczny, bo może grać nie tylko na wspomnianej pozycji, ale też i w roli środkowego obrońcy i defensywnego pomocnika. To daje wiele możliwości sztabowi szkoleniowemu.

- Cedric udowodnił swoją jakość w ciągu dwóch ostatnich lat w Bundeslidze, a wcześniej był też ważną postacią w kontekście awansu. Teraz my potrzebujemy stabilizacji, a taki zawodnik na pewno ją oferuje. Wiem, że jest w stanie grać na wysokim poziomie - powiedział trener Frank Kramer.

Brunner rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 28 meczów. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy