Oficjalnie: Černiauskas w Koronie

Oficjalnie: Černiauskas w Koronie fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Korona Kielce

Litewski bramkarz Vytautas Černiauskas podpisał kontrakt z Koroną Kielce.

25-latek związał się z kieleckim klubem roczną umową. Poprzednio występował w rumuńskim FC Vaslui, w którym był podstawowym zawodnikiem pierwszego składu. W poprzednim sezonie zaliczył 12 spotkań bez utraty bramki.

Černiauskas jest wychowankiem litewskiego Ekranasu Poniewież, z którym w sezonie 2008 i 2009 zdobył mistrzostwo kraju. Od 2011 roku występował w Vaslui. Był młodzieżowym reprezentantem Litwy w różnych kategoriach wiekowych.

Korona wobec kontuzji Zbigniewa Małkowskiego i Wojciecha Małeckiego poszukiwała kandydata na pierwszego golkipera zespołu. Kielczanom nie udało się zatrudnić Grzegorza Sandomierskiego, który wybrał Zawiszę Bydgoszcz, a żaden z dotychczas testowanych zawodników nie zyskał uznania sztabu trenerskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy