Oficjalnie: Cevallos piłkarzem Juventusu

Oficjalnie: Cevallos piłkarzem Juventusu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus

Juventus pozyskał na zasadzie wypożyczenia ekwadorskiego pomocnika José Francisco Cevallosa Enriqueza z zespołu LDU Quito.

18-​​latek, który uważany jest przez ekspertów za jednego z najbardziej utalentowanych nastolatków w Ameryce Południowej, dołączył do Bianconeri na mocy umowy krótkoterminowej, ale jeżeli trener Antonio Conte uzna go za przydatnego dla zespołu, ekwadorczyk zostanie zakontraktowany na stałe w letnim okienku transferowym.

Cevallos urodził się 18 stycznia 1995 r. w Guayaquil. Jego efektowne umiejętności zostały dostrzeżone także przez trenerów reprezentacji narodowej, gdyż pomocnik występuje w drużynie U-20 swego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy