Oficjalnie: Cevallos piłkarzem Juventusu

Oficjalnie: Cevallos piłkarzem Juventusu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus

Juventus pozyskał na zasadzie wypożyczenia ekwadorskiego pomocnika José Francisco Cevallosa Enriqueza z zespołu LDU Quito.

18-​​latek, który uważany jest przez ekspertów za jednego z najbardziej utalentowanych nastolatków w Ameryce Południowej, dołączył do Bianconeri na mocy umowy krótkoterminowej, ale jeżeli trener Antonio Conte uzna go za przydatnego dla zespołu, ekwadorczyk zostanie zakontraktowany na stałe w letnim okienku transferowym.

Cevallos urodził się 18 stycznia 1995 r. w Guayaquil. Jego efektowne umiejętności zostały dostrzeżone także przez trenerów reprezentacji narodowej, gdyż pomocnik występuje w drużynie U-20 swego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy