OFICJALNIE: Chinedu Obasi wylądował w Austrii

OFICJALNIE: Chinedu Obasi wylądował w Austrii
Redakcja
Redakcja
Źródło: SCR Altach

Chinedu Obasi jako wolny zawodnik zasilił szeregi SCR Altach.

34-letni pomocnik od stycznia bieżącego roku pozostawał wolnym zawodnikiem. Dopiero teraz został zatrudniony przez austriacki SCR Altach i może kontynuować piłkarską karierę.

Nigeryjczyk ma na swoim koncie występy w Schalke, Hoffenheim czy Boltonie.

Najwięcej spotkań rozegrał w niemieckich drużynach, w których wystąpił w ponad 150 meczach, strzelając 32 bramki i zaliczając 22 asysty.

Wcześniej do ekipy Altachu dołączyli Mario Stefel, Daniel Maderner czy Tino Casali.

MATEUSZ KOŚCIELNY

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy