OFICJALNIE: Chorwat dołącza do „ekstraklasowej kolonii”

OFICJALNIE: Chorwat dołącza do „ekstraklasowej kolonii”
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: HNK Gorica

Matija Špičić związał się umową z HNK Gorica.

30-letni defensor w lutym 2017 roku został zakontraktowany przez Wisłę Kraków. W ekipie „Białej Gwiazdy” rozegrał sześć spotkań. Chorwat nie mógł pokazać w stolicy województwa małopolskiego pełni swoich możliwości, ponieważ przez większą część rundy wiosennej był raczej zmiennikiem Macieja Sadloka.

Mimo obiecującej postawy Špičić nie zdecydował się na parafowanie nowej umowy i jasne stało się, że będzie musiał poszukać sobie nowego pracodawcy. Polowanie defensora na nowy klub szło raczej mozolnie... do dziś.

Doświadczony lewy obrońca związał się kontraktem z chorwackim HNK Gorica. Warto wspomnieć, że zawodnikami tego klubu są dobrze znani z polskich boisk Henrik Ojamaa i Michał Masłowski.

Špičić jest wychowankiem NK Zagrzeb. 30-latek to prawdziwy obieżyświat. W swojej karierze reprezentował takie zespoły, jak SK Tawrija, NK Istra, Sibir Nowosybirsk, Inter Baku, NK Osijek czy Dinamo Tbilisi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa” Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy