OFICJALNIE: Chorwat dołącza do „ekstraklasowej kolonii”

OFICJALNIE: Chorwat dołącza do „ekstraklasowej kolonii”
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: HNK Gorica

Matija Špičić związał się umową z HNK Gorica.

30-letni defensor w lutym 2017 roku został zakontraktowany przez Wisłę Kraków. W ekipie „Białej Gwiazdy” rozegrał sześć spotkań. Chorwat nie mógł pokazać w stolicy województwa małopolskiego pełni swoich możliwości, ponieważ przez większą część rundy wiosennej był raczej zmiennikiem Macieja Sadloka.

Mimo obiecującej postawy Špičić nie zdecydował się na parafowanie nowej umowy i jasne stało się, że będzie musiał poszukać sobie nowego pracodawcy. Polowanie defensora na nowy klub szło raczej mozolnie... do dziś.

Doświadczony lewy obrońca związał się kontraktem z chorwackim HNK Gorica. Warto wspomnieć, że zawodnikami tego klubu są dobrze znani z polskich boisk Henrik Ojamaa i Michał Masłowski.

Špičić jest wychowankiem NK Zagrzeb. 30-latek to prawdziwy obieżyświat. W swojej karierze reprezentował takie zespoły, jak SK Tawrija, NK Istra, Sibir Nowosybirsk, Inter Baku, NK Osijek czy Dinamo Tbilisi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy