Oficjalnie: Chorwat w Białymstoku

Oficjalnie: Chorwat w Białymstoku fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Jagiellonia Białystok

Przebywający na testach w Jagielloni Białystok, Chorwat - Luka Gusić opuścił w dniu wczorajszym zgrupowanie "Jagi" w tureckim Side.

Nie znaczy to jednak, że trenerzy zrezygnowali z jego usług, wręcz przeciwnie, chorwacki stoper wrócił do ojczyzny, aby skompletować wszystkie dokumenty i zwiąże się z białostockim klubem.

Dobrze czuje się w drużynie. Naszym trenerem jest człowiek, którego oglądałem kiedyś w telewizji. To prawdziwy fachowiec i cieszę się, bo z pewnością dużo się od niego nauczę - przyznaje Luka Gusić.

Chorwacki stoper w barwach Jagiellonii rozegrał już trzy sparingowe mecze. W pierwszym z nich strzelił nawet bramkę. - Jestem zadowolony z moich występów. W pierwszym zagrałem 45. minut a w drugim i trzecim wystąpiłem już w pełnym wymiarze czasowym. Myślę, że z każdym kolejnym będzie przychodzić zrozumienie z kolegami z drużyny i będzie wyglądać to coraz lepiej mówi Gusić.

Gusić to 22-letni środkowy obrońca. Jesienią występował w zespole lidera drugiej ligi chorwackiej NK Dugopolje. Zagrał w 13 na 14 możliwych spotkań, w których zaliczył jedną asystę i ukarany został 3 żółtymi kartkami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy