OFICJALNIE: Claudio Ranieri odchodzi z Watfordu

OFICJALNIE: Claudio Ranieri odchodzi z Watfordu fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Watford

Zapowiadane przez brytyjskie media zwolnienie Claudio Ranieriego z Watfordu stało się faktem.

Informacje o zbliżającym się odejściu Ranieriego z Watfordu pojawiły się już w weekend. W poniedziałek zostało to potwierdzone przez władze angielskiego klubu.

„Zarząd postrzega Claudio jako człowieka o wielkiej uczciwości i honorze, który zawsze będzie szanowany tutaj, na Vicarage Road, za wysiłek włożony w godne kierowanie drużyną. Jednocześnie uważa on, że zmiana na stanowisku głównego trenera w tym momencie sezonu da nowemu menedżerowi wystarczająco dużo czasu na pracę z zespołem, aby osiągnąć cel, jakim jest utrzymanie w Premier League” - można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez Watford.

70-letni Ranieri rozpoczął pracę w angielskim klubie w październiku. Drużyna rozegrała pod jego wodzą 14 meczów, notując dwa zwycięstwa, remis i 11 porażek. W Premier League Watford nie wygrał od dwóch miesięcy.

Aktualnie zespół z dorobkiem 14 punktów zajmuje dziewiętnaste miejsce w tabeli ligi angielskiej. Ostatnie Burnley traci do niego dwa punkty i rozegrało dwa mecze mniej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy