Oficjalnie: Clyne w Southampton

Oficjalnie: Clyne w Southampton
Redakcja
Redakcja
Źródło: Southampton FC

Były zawodnik Crystal Palace, Nathaniel Clyne, zdecydował się dołączyć do beniaminka Premier League – Southampton. Dwudziestojednolatek z drużyną „Świętych” związał się 4-letnim kontraktem.

Utalentowany obrońca łączony był z takimi klubami jak Manchester United czy Manchester City. Jednak do tranzakcji nie doszło, a do walki o utalentowanego zawodnika stanęła drużyna z St Mary's Stadium i to barwy tego klubu będzie reprezentował Clyne. 

- Jestem podekscytowany. Gdy tylko usłyszałem, że taka ekipa jak Southampton się mną interesuje, nie wahałem się długo z podjęciem decyzji. W tym miejscu mogę się fantastycznie rozwinąć i przede wszystkim grać w Premier League. Jest to klub z ambicjami, w przyszłości będziemy się starali zaistnieć na arenach europejskich. Mamy tutaj bardzo dobrych zawodników, dużą grupę młodych i utalentowanych piłkarzy – powiedział zaraz po ogłoszeniu transferu Nathaniel Clyne.

Również menadżer „Świętych”, Nigel Adkins, nie mógł ukryć swojej radości po oficjalnym potwierdzeniu tranzakcji: - Ten zawodnik zabierze nas na kolejny, wyższy poziom. Paul Mitchell i Nicola Cortese wykonali świetną robote przy tym zakupie, jestem im bardzo wdzięczny. Przez ostatnie 3 lata Nathaniel był filarem obrony w Crystal Palace. Jak na swój wiek ma bardzo dużo spotkań rozegranych w pierwszej drużynie.

Nathaniel Clyne to wychowanek drużyny z Selhulst Park. Rozegrał dla niej 123 spotkania. Jest również reprezentantem Anglii U-21. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy