Oficjalnie: Corchia w Lille

Oficjalnie: Corchia w Lille
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Lille OSC

Prawy obrońca Sébastien Corchia, dotychczas grający w Sochaux, podpisał czteroipółletni kontrakt z Lille OSC.

Od kilku dni w mediach pojawiały się informacje, że "Les Dogues" doszli do porozumienia z klubem z Montbéliard w sprawie transferu prawego obrońcy. Latem był on bliski transferu do Olympique Lyon - sprawa jednak w ostatniej chwili upadła.

- Jestem szczęśliwy, że tu jestem. Gdy jesteś w Lille, masz wrażenie, że to najwyższy poziom. Jestem wciąż młody i mam wiele czasu, aby jeszcze podnosić swoje umiejętności - powiedział w swoim pierwszym wywiadzie dla strony klubowej 23-latek.

Oprócz Lille w styczniu o tego zawodnika rywalizował Olympique Marsylia. Oferta tego klubu nie zadowoliła Sochaux - miało to być wypożyczenie z klauzulą o obowiązku wykupienia piłkarza w lipcu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy