OFICJALNIE: Cornelius i Karamoh w Bordeaux

OFICJALNIE: Cornelius i Karamoh w Bordeaux fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Girondins Bordeaux

Bordeaux poinformowało o sprowadzeniu Yanna Karamoha i Andreasa Corneliusa.

Po przypieczętowaniu awansu do fazy grupowej Ligi Europy działacze Bordeaux doszli do wniosku, że drużyna potrzebuje wzmocnień, aby zaprezentować się w tych rozgrywkach z dobrej strony. Z tego tytułu ogłoszono pozyskanie dwóch nowych piłkarzy. Są to Yann Karamoh i Andreas Cornelius.

Pierwszy ze sprowadzonych piłkarzy trafił do Francji na zasadzie wypożyczenia z Interu. Umowa zawarta między klubami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku. Bordeaux zastrzegło sobie możliwość pierwokupu zawodnika za określoną kwotę.

Dla 20-latka jest to powrót do Ligue 1. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał bowiem w Caen. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Francji rozegrał jak dotąd 35 meczów. W tym czasie zdobył pięć goli i zanotował cztery asysty.

Do ekipy „Żyrondystów” dołączył także Andreas Cornelius. Podobnie jak Karamoh napastnik przeniósł się do Francji na zasadzie czasowego transferu z Atalanty Bergamo. Jego kontrakt ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Duńczyk zdążył rozegrać w tym sezonie trzy spotkania w ramach eliminacji do Ligi Europy. W jednym z nich strzelił gola.

Zawodnikiem Bordeaux jest Igor Lewczuk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy