OFICJALNIE: Cornelius i Karamoh w Bordeaux

OFICJALNIE: Cornelius i Karamoh w Bordeaux
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Girondins Bordeaux

Bordeaux poinformowało o sprowadzeniu Yanna Karamoha i Andreasa Corneliusa.

Po przypieczętowaniu awansu do fazy grupowej Ligi Europy działacze Bordeaux doszli do wniosku, że drużyna potrzebuje wzmocnień, aby zaprezentować się w tych rozgrywkach z dobrej strony. Z tego tytułu ogłoszono pozyskanie dwóch nowych piłkarzy. Są to Yann Karamoh i Andreas Cornelius.

Pierwszy ze sprowadzonych piłkarzy trafił do Francji na zasadzie wypożyczenia z Interu. Umowa zawarta między klubami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku. Bordeaux zastrzegło sobie możliwość pierwokupu zawodnika za określoną kwotę.

Dla 20-latka jest to powrót do Ligue 1. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał bowiem w Caen. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Francji rozegrał jak dotąd 35 meczów. W tym czasie zdobył pięć goli i zanotował cztery asysty.

Do ekipy „Żyrondystów” dołączył także Andreas Cornelius. Podobnie jak Karamoh napastnik przeniósł się do Francji na zasadzie czasowego transferu z Atalanty Bergamo. Jego kontrakt ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Duńczyk zdążył rozegrać w tym sezonie trzy spotkania w ramach eliminacji do Ligi Europy. W jednym z nich strzelił gola.

Zawodnikiem Bordeaux jest Igor Lewczuk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy