OFICJALNIE: Cracovia może odetchnąć z ulgą. „Nie stwierdzono poważnych obrażeń”
2025-07-25 23:19:18; Aktualizacja: 3 miesiące temu
Ze względu na uraz głowy starcie z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza przedwcześnie zakończył Oskar Wójcik. Informacje o stanie zdrowia stopera przekazała rzeczniczka prasowa Marzena Młynarczyk-Warwas.
Cracovia doskonale rozpoczęła nowy sezon - na jego inaugurację sensacyjnie rozbiła na wyjeździe 4:1 Lecha Poznań, a w piątkowy wieczór wygrała z Bruk-Betem TermaliCą Nieciecza 2:0. Niestety, swój udział w drugim starciu przedwcześnie zakończył Oskar Wójcik - na początku drugiej połowy opuścił murawę po tym, jak zderzył się głowami z Krzysztofem Kubicą. Stoper po kilku minutach opuścił ławkę rezerwowych i udał się do szpitala.
Dobre informacje na temat stanu zdrowia 22-latka przekazała rzeczniczka prasowa Cracovii, Marzena Młynarczyk-Warwas.
„Informujemy, że Oskar Wójcik doznał urazu głowy podczas meczu. Jak przekazał Trener na konferencji prasowej, zawodnik został przetransportowany do szpitala, gdzie przeprowadzono badanie tomografii komputerowej.Popularne
Na szczęście nie stwierdzono poważnych obrażeń” - przekazała Młynarczyk-Warwas.
Informujemy, że Oskar Wójcik doznał urazu głowy podczas meczu. Jak przekazał Trener na konferencji prasowej, zawodnik został przetransportowany do szpitala, gdzie przeprowadzono badanie tomografii komputerowej.
— Marzena Młynarczyk-Warwas (@MarzenaM_Warwas) July 25, 2025
Na szczęście nie stwierdzono poważnych obrażeń.
To bardzo dobra wiadomość dla sympatyków Cracovii, zwłaszcza że 22-latek zbierał świetne recenzje za swoje występy.
„Gdzie był przetrzymywany do tej pory Oskar Wójcik?!
Bo innego wytłumaczenia nie widzę, że ten chłop ma 22 lata i dziś zagrał dopiero 3. raz w Ekstraklasie. Mocny fizycznie, dobry w powietrzu, »czyta grę«, nie panikuje z piłką. Świetne wejście w sezon. Ależ odkrycie Luki Elsnera” - pisał Mateusz Janiak.
Gdzie był przetrzymywany do tej pory Oskar Wójcik?!
— Mateusz Janiak (@eMJot23) July 25, 2025
Bo innego wytłumaczenia nie widzę, że ten chłop ma 22 lata i dziś zagrał dopiero 3. raz w Ekstraklasie. Mocny fizycznie, dobry w powietrzu, "czyta grę", nie panikuje z piłką. Świetne wejście w sezon. Ależ odkrycie Luki Elsnera.













![Prawdziwy lis pola karnego. Jamie Vardy otworzył dorobek bramkowy w Serie A [WIDEO]](img/photos/112031/170x113/vardy.jpg)


![Niespodzianka w Premier League. Liverpool poza TOP 5 [WIDEO]](img/photos/104925/170x113/arne-slot.jpg)


![Złoty But: Nowy samodzielny lider. Prosto z... łotewskiej ekstraklasy [TOP 15]](img/photos/92419/90x60/zloty-but.jpg)


![On nie pomoże Legii Warszawa w następnym meczu Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/108370/90x60/petar-stojanovic.jpg)

![Znów mu się upiekło. To powinno skończyć się czerwoną kartką dla Lukasa Podolskiego? [WIDEO]](img/photos/112063/90x60/xyz.jpg)


![On nie pomoże Legii Warszawa w następnym meczu Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/108370/170x113/petar-stojanovic.jpg)




