OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO]

OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cracovia

Cracovia opublikowała na oficjalnej stronie internetowej oświadczenie, w którym wyraża swoje niezadowolenie z pracy sędziego Daniela Stefańskiego i na wyciętych fragmentach pojedynku z Wisłą Kraków zarzuca mu popełnienie aż dziesięciu karygodnych błędów na ich niekorzyść.

Pierwsze w tym sezonie derby stolicy województwa małopolskiego zakończyły się podziałem punktów. Z takiego obrotu sprawy wielce niezadowoleni są przedstawiciele „Pasów”, czemu dali wyraz jeszcze w trakcie meczu z Wisłą Kraków, kiedy to obrażali prowadzącego te zawody Daniela Stefańskiego.

Całe to wydarzenie wywołało olbrzymią lawinę komentarzy negujących zachowanie członków zarządu Cracovii na czele z prezesem Januszem Filipiakiem oraz wiceprezesem Jakubem Tabiszem. Mimo to wiele na to wskazywało, że ta sprawa szybko ucichnie i pozostanie po niej tylko niesmak.

Niestety ekipa ze stadionu przy ulicy Józefa Kałuży nie skorzystała z możliwość dalszego przemilczenia zaistniałego zdarzenia i postanowiła opublikować kuriozalne oświadczenie, w którym to zarzuca arbitrowi popełnienie aż dziesięciu karygodnych w ich ocenie błędów oraz fakt, że jego małżonką jest zadeklarowana fanka Wisły Kraków, na co mają wskazywać wpisy umieszczone w Internecie.

„W meczu z Legią sędzia Lasyk wypaczył wynik meczu, pozbawił Cracovię ewidentnego rzutu karnego. Żona sędziego Stefańskiego według wpisów w Internecie jest kibicką Wisły.

Wyznaczenie tej pary do sędziowania derbów samo w sobie nie było odpowiedzialne. Zwłaszcza w kontekście wywiadu J. Filipiaka dla Onetu, krytykującym sędziego Lasyka. Obawialiśmy się złego sędziowania, a rzeczywistość okazała się gorsza niż przewidywania, co wskazują załączone linki do sytuacji z meczu.

Kluby Ekstraklasy nie mają żadnych praktycznych możliwości dochodzenia swoich racji w PZPN. Przez członków Zarządu Cracovii w trakcie meczu przemawiała zwykła ludzka złość i rozżalenie. Takie sędziowanie jak w meczu Cracovii z Wisłą wypacza sens futbolu i jest jednym z głównych powodów, przez które polska piłka klubowa ma się źle” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

Poniżej prezentujemy kilka z zaprezentowanych sytuacji przez „Pasy”. Pozostałe możecie obejrzeć na stronie klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy