OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO]

OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cracovia

Cracovia opublikowała na oficjalnej stronie internetowej oświadczenie, w którym wyraża swoje niezadowolenie z pracy sędziego Daniela Stefańskiego i na wyciętych fragmentach pojedynku z Wisłą Kraków zarzuca mu popełnienie aż dziesięciu karygodnych błędów na ich niekorzyść.

Pierwsze w tym sezonie derby stolicy województwa małopolskiego zakończyły się podziałem punktów. Z takiego obrotu sprawy wielce niezadowoleni są przedstawiciele „Pasów”, czemu dali wyraz jeszcze w trakcie meczu z Wisłą Kraków, kiedy to obrażali prowadzącego te zawody Daniela Stefańskiego.

Całe to wydarzenie wywołało olbrzymią lawinę komentarzy negujących zachowanie członków zarządu Cracovii na czele z prezesem Januszem Filipiakiem oraz wiceprezesem Jakubem Tabiszem. Mimo to wiele na to wskazywało, że ta sprawa szybko ucichnie i pozostanie po niej tylko niesmak.

Niestety ekipa ze stadionu przy ulicy Józefa Kałuży nie skorzystała z możliwość dalszego przemilczenia zaistniałego zdarzenia i postanowiła opublikować kuriozalne oświadczenie, w którym to zarzuca arbitrowi popełnienie aż dziesięciu karygodnych w ich ocenie błędów oraz fakt, że jego małżonką jest zadeklarowana fanka Wisły Kraków, na co mają wskazywać wpisy umieszczone w Internecie.

„W meczu z Legią sędzia Lasyk wypaczył wynik meczu, pozbawił Cracovię ewidentnego rzutu karnego. Żona sędziego Stefańskiego według wpisów w Internecie jest kibicką Wisły.

Wyznaczenie tej pary do sędziowania derbów samo w sobie nie było odpowiedzialne. Zwłaszcza w kontekście wywiadu J. Filipiaka dla Onetu, krytykującym sędziego Lasyka. Obawialiśmy się złego sędziowania, a rzeczywistość okazała się gorsza niż przewidywania, co wskazują załączone linki do sytuacji z meczu.

Kluby Ekstraklasy nie mają żadnych praktycznych możliwości dochodzenia swoich racji w PZPN. Przez członków Zarządu Cracovii w trakcie meczu przemawiała zwykła ludzka złość i rozżalenie. Takie sędziowanie jak w meczu Cracovii z Wisłą wypacza sens futbolu i jest jednym z głównych powodów, przez które polska piłka klubowa ma się źle” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

Poniżej prezentujemy kilka z zaprezentowanych sytuacji przez „Pasy”. Pozostałe możecie obejrzeć na stronie klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy