Oficjalnie: Cristian Miguel Riveros w Sunderlandzie

Oficjalnie: Cristian Miguel Riveros w Sunderlandzie
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.safc.com

"Riverito" podpisał kontrakt z 13 klubem tegorocznej edycji Premier League. Reprezentant Paragwaju związał się z Czarnymi Kotami na 3 lata. Jego były klub nie zarobił ani grosza, gdyż Paragwajczykowi wygasał (...)

"Riverito" podpisał kontrakt z 13 klubem tegorocznej edycji Premier League. Reprezentant Paragwaju związał się z Czarnymi Kotami na 3 lata. Jego były klub nie zarobił ani grosza, gdyż Paragwajczykowi wygasał kontrakt. Nie ujawniono zarobków piłkarza. Cristian Riveros występuje na pozycji skrzydłowego.

Prezes Sunderlandu Niall Quinn po podpisaniu kontraktu powiedział: „ Cristian to bardzo utalentowany zawodnik, posiadający niezwykłe umiejętności”, następnie dodał „Nie mogę doczekać się widoku jego gry w barwach Sunderlandu i mam nadzieję że kibice go pokochają”.

27 letni skrzydłowy wystąpił w barwach swojego byłego klubu Cruz Azul 111 razy, zdobywając 17 bramek.

Debiut w reprezentacji Riverosa datuje się na 4 maja 2005 roku gdy wszedł na boisko w meczu z Ekwadorem. Anibal Ruiz powołał go do reprezentacji na Mistrzostwa Świata w Niemczech. Wystąpił w dwóch spotkaniach. Paragwaj nie wyszedł z grupy. Reprezentacyjny dorobek Riverosa to jak na razie 43 mecze i 8 bramek.
Więcej na temat: Anglia Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy