OFICJALNIE: Czterech piłkarzy odeszło z Zagłębia Lubin

OFICJALNIE: Czterech piłkarzy odeszło z Zagłębia Lubin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Patryk Mucha, Paweł Żyra, Łukasz Soszyński i Kamil Mazek żegnają się z Zagłębiem Lubin.

Po tym, jak działacze ekipy z Lubina poinformowali w poniedziałek o rozstaniu się z dwoma piłkarzami, o czym pisaliśmy tutaj, we wtorek nadeszła kolej na następną czwórkę graczy.

Z zespołem prowadzonym przez Martina Ševelę żegnają się Patryk Mucha, Paweł Żyra, Łukasz Soszyński i Kamil Mazek.

Pierwszy z tych zawodników to środkowy pomocnik, który spędził ostatni rok na wypożyczeniu w Górniku Polkowice. Tam w 21 meczach strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę.

Drugi z piłkarzy to kolejny wychowanek ekipy z Lubina, który najlepiej czuje się na pozycji ofensywnego pomocnika. W tym sezonie występował w drużynie rezerw.

Tam rozegrał siedem meczów i zdobył dwie bramki.

Kolejny z graczy jest natomiast defensywnym pomocnikiem, który podobnie, jak Żyra w ostatnim czasie grał w trzecioligowych rezerwach Zagłębie Lubin. Tam zanotował 12 występów.

Ostatni na liście jest najbardziej doświadczony w tym towarzystwie Kamil Mazek. Skrzydłowy, który trafił na Dolny Śląsk z Ruchu Chorzów, zagrał w tym sezonie wyłącznie raz na poziomie Ekstraklasy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bartomeu zrezygnował z transferu Alphonso Daviesa do Barcelony?! „On jest Kanadyjczykiem. Nie, dziękuję” Bartomeu zrezygnował z transferu Alphonso Daviesa do Barcelony?! „On jest Kanadyjczykiem. Nie, dziękuję” FC Barcelona negocjuje z Pochettino już od kilku tygodni?! FC Barcelona negocjuje z Pochettino już od kilku tygodni?! Świerczok trafi do Piasta Gliwice. Testy medyczne po weekendzie Świerczok trafi do Piasta Gliwice. Testy medyczne po weekendzie Furman dogadany z nowym klubem. Polak wyjeżdża z kraju Furman dogadany z nowym klubem. Polak wyjeżdża z kraju OFICJALNIE: AC Milan wygrał walkę o szwedzki talent. Istotna rola Ibrahimovicia OFICJALNIE: AC Milan wygrał walkę o szwedzki talent. Istotna rola Ibrahimovicia Najmłodszy debiutant i strzelec duńskich rozgrywek rusza na podbój Europy. OFICJALNIE: Jeppe Kjær Jensen w Ajaksie Najmłodszy debiutant i strzelec duńskich rozgrywek rusza na podbój Europy. OFICJALNIE: Jeppe Kjær Jensen w Ajaksie Bartomeu: Nadchodzi czas decyzji w FC Barcelonie Bartomeu: Nadchodzi czas decyzji w FC Barcelonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy