OFICJALNIE: Damian Węglarz w Chrobrym Głogów

OFICJALNIE: Damian Węglarz w Chrobrym Głogów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chrobry Głogów

Pozyskanie Damiana Węglarza ogłosił w środę Chrobry Głogów.

Chrobry Głogów kontynuuje przebudowę drużyny, która w kolejnym sezonie pod batutą Marka Gołębiewskiego będzie walczyć o awans do Ekstraklasy. Do tej pory zespół wzmacniali Sebastian Steblecki, Artur Bogusz, Jakub Kuzdra, Patryk Mucha, Kamil Wojtyra i Rafał Wolsztyński.

Teraz ekipa pierwszoligowca została także wzmocniona przez nowego golkipera, a jest nim Damian Węglarz.

26-latek przenosi się do tej ekipy z Wisły Płock w ramach wypożyczenia. Strony porozumiały się w kwestii umowy, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku.

W nowej ekipie Węglarz będzie miał prawdopodobnie za zadanie załatać lukę po odejściu Rafała Leszczyńskiego. Ten bowiem jest po słowie ze Śląskiem Wrocław.

Urodzony w Bydgoszczy golkiper to wychowanek Zawiszy. W swojej karierze grał też dla Wigier Suwałki oraz Jagiellonii Białystok. W poprzednim sezonie w barwach Wisły Płock zanotował z kolei trzy występy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy