OFICJALNIE: Daniel Bentley wjechał do Premier League. Szansa na debiut!

OFICJALNIE: Daniel Bentley wjechał do Premier League. Szansa na debiut! fot. Wolverhampton Wanderers FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wolverhampton Wanderers

Daniel Bentley zamienił Bristol City na Wolverhampton Wanderers.

„Wilki” podczas trwającego okna transferowego sprowadziły Matheusa Cunhę, Mario Leminę, Pablo Sarabię oraz Craiga Dawsona. Najnowszym nabytkiem ekipy z Molineux Stadium jest wielce doświadczony bramkarz.

29-letni Daniel Bentley przez ostatnie trzy i pół roku był związany z Bristol City. W tym zespole występował na szczeblu Championship, sprawując funkcję kapitana.

Wszystko zmieniło się w połowie października ubiegłego roku, gdy Anglik stracił miejsce w wyjściowym składzie. Od tego czasu oglądał grę z ławki rezerwowych.

Julen Lopetegui, menedżer Wolverhampton Wanderers, odnotował w ostatnim czasie ruch wokół Matiji Šarkicia. Wypożyczyć tego piłkarza chciało Stoke City. Hiszpan się zgodził, ale po wcześniejszym sprowadzeniu następcy.

Wybór padł na wspomnianego Bentleya, który w swojej karierze stawał także między słupkami Brentford. Mimo równo 260 spotkań w drugiej lidze angielskiej oraz 64 czystych kont nigdy nie było mu dane zagrać w Premier League. To okazja do debiutu.

Umowa bramkarza ma datę końcową 30 czerwca 2025 roku i zawiera opcję przedłużenia współpracy o następne 24 miesiące. Piłkarz otrzymał koszulkę z numerem 25.

Wszystko wskazuje na to, że jego ostatni barwy siedemnastej siły angielskiej ekstraklasy zasili João Gomes, który odrzucił zakusy Olympique’u Lyon. Operacja ma wynieść 17 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy