OFICJALNIE: Daniel Mikołajewski w Rakowie Częstochowa

OFICJALNIE: Daniel Mikołajewski w Rakowie Częstochowa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa poinformował o pozyskaniu Daniela Mikołajewskiego.

Wychowanek Podbeskidzia Bielsko-Biała od blisko trzech lat jest związany z Lechią Gdańsk. W tym sezonie trenował z pierwszym zespołem, jednak nie otrzymał od Piotra Stokowca szansy, by zadebiutować w pierwszym zespole.

Takowy stan spowodował, że zaczął się on rozglądać za nowym miejscem. Wybór padł na Raków Częstochowa, do którego przeprowadza się na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym pracodawcą 20-letni Mikołajewski podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Z Rakowem rozmawiałem w sumie od dwóch okienek. Przeprowadzam się tu, ponieważ uważam, że jest to klub, który nie boi się stawiać na młodych piłkarzy. Miewałem w ostatnich miesiącach problemy zdrowotne, ale te już za mną i jestem przygotowany na walkę o pierwszy skład. Chcę się tu rozwijać — powiedział.

Po 17 kolejkach beniaminek Ekstraklasy plasuje się w ligowej tabeli na jedenastym miejscu z dorobkiem 22 punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy