OFICJALNIE: Daniel Mikołajewski w Rakowie Częstochowa

OFICJALNIE: Daniel Mikołajewski w Rakowie Częstochowa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa poinformował o pozyskaniu Daniela Mikołajewskiego.

Wychowanek Podbeskidzia Bielsko-Biała od blisko trzech lat jest związany z Lechią Gdańsk. W tym sezonie trenował z pierwszym zespołem, jednak nie otrzymał od Piotra Stokowca szansy, by zadebiutować w pierwszym zespole.

Takowy stan spowodował, że zaczął się on rozglądać za nowym miejscem. Wybór padł na Raków Częstochowa, do którego przeprowadza się na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym pracodawcą 20-letni Mikołajewski podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Z Rakowem rozmawiałem w sumie od dwóch okienek. Przeprowadzam się tu, ponieważ uważam, że jest to klub, który nie boi się stawiać na młodych piłkarzy. Miewałem w ostatnich miesiącach problemy zdrowotne, ale te już za mną i jestem przygotowany na walkę o pierwszy skład. Chcę się tu rozwijać — powiedział.

Po 17 kolejkach beniaminek Ekstraklasy plasuje się w ligowej tabeli na jedenastym miejscu z dorobkiem 22 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy