OFICJALNIE: Daniel Szczepan ponownie w Jastrzębiu
2020-01-16 19:42:20; Aktualizacja: 5 lat temu
GKS 1962 Jastrzębie poinformował o pozyskaniu Daniela Szczepana.
Ekipa z Jastrzębia walczy o awans do Ekstraklasy. Aby pomóc szczęściu, w ostatnich dniach pozyskano nowego napastnika.
Do drużyny prowadzonej przez Jarosława Skrobacza dołączył Daniel Szczepan, który występował dotychczas w barwach Śląska Wrocław. Przeprowadzka odbyła się na zasadzie transferu definitywnego. Kontrakt ma natomiast obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.
- Bardzo się cieszę z tego, że wracam do GKS-u Jastrzębie, bo w przeszłości spędziłem w tym klubie wiele świetnych chwil. No i to właśnie z GKS-u wypłynąłem do Ekstraklasy, o czym marzy chyba każdy piłkarz. Mam nadzieję, że swoimi występami i bramkami pomogę zespołowi w odniesieniu sukcesów, dając przy tym wiele radości naszym kibicom - powiedział Szczepan w rozmowie z klubową stroną.Popularne
Przenosiny do GKS-u to tym samym jego powrót do ekipy, w której barwach występował w latach 2015-2018.
Nowa-stara drużyna Szczepana to siódma siła zaplecza Ekstraklasy.








![Miał na stole cztery opcje z Ekstraklasy, wybrał transfer do rewelacji Ligi Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/113907/170x113/irfan-can-egribayat.jpg)



![Raków Częstochowa sprzedał napastnika [OFICJALNIE]](img/photos/110712/170x113/tomasz-walczak.jpg)
![Czekali do ostatniej chwili. Następny mecz Bundesligi przełożony [OFICJALNIE]](img/photos/107425/170x113/bundesliga.jpg)






![Raków Częstochowa sprzedał napastnika [OFICJALNIE]](img/photos/110712/90x60/tomasz-walczak.jpg)
![Czekali do ostatniej chwili. Następny mecz Bundesligi przełożony [OFICJALNIE]](img/photos/107425/90x60/bundesliga.jpg)






