OFICJALNIE: Danny Rose w Watfordzie

OFICJALNIE: Danny Rose w Watfordzie fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Watford

Danny Rose został zaprezentowany jako nowy nabytek Watfordu, o czym beniaminek Premier League poinformował w środowe przedpołudnie.

Watford po roku wraca do Premier League i od kilku tygodni jest niezwykle aktywny na rynku transferowym. Wcześniej informowano o transferach Kwadwo Baaha, Ashleya Fletchera, Mattiego Pollocka i Imrâna Louzy.

W środowe popołudnie do tej grupy dołączył kolejny piłkarz, a konkretniej Danny Rose.

30-latek przenosi się do tej ekipy z Tottenhamu w ramach bezgotówkowego transferu. Z nowym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Dla lewego obrońcy jest to zresztą powrót do drużyny, w której to swego czasu występował. Ta sytuacja miała miejsce w rundzie wiosennej sezonu 2009/2010.

Urodzony w Doncaster defensor przez całą swoją przygodę w barwach wspomnianych „Kogutów”, gdzie zdobył największą popularność, rozegrał łącznie 214 spotkań. W tym czasie strzelił dziesięć goli i zanotował 19 asyst.

Rose to także 29-krotny reprezentant Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy