OFICJALNIE: Dariusz Skrzypczak trenerem Stali Mielec

OFICJALNIE: Dariusz Skrzypczak trenerem Stali Mielec fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała o nawiązaniu współpracy z Dariuszem Skrzypczakiem.

Zespół z Mielca awansował do Ekstraklasy z Dariuszem Marcem na ławce trenerskiej, ale nie poprowadzi on go na najwyższym szczeblu. Nowym szkoleniowcem Stali został właśnie Skrzypczak, którego w minionych dniach łączono również z Widzewem Łódź.

52-latek ostatnio był asystentem Dariusza Żurawia w Lechu Poznań. Odszedł z niego, ponieważ chciał podjąć pracę na własny rachunek.

Skrzypczak to były zawodnik Lecha i kilku zespołów ze Szwajcarii. To właśnie w tym kraju rozpoczął karierę trenerską. Prowadził tam juniorów, ale też pierwsze drużyny Wangen bei Olten, Black Stars Basel czy Solothurn. Praca w Stali będzie jego premierową ekstraklasową posadą w charakterze pierwszego trenera.

Ekipa z Mielca rozpocznie zmagania w Ekstraklasie meczem z Wisłą Płock, który odbędzie się 23 sierpnia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy