Oficjalnie: David James w Indiach!

Oficjalnie: David James w Indiach!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Indian Super League

Pokazowa Indyjska Super League otrzymała kolejne wzmocnienie w osobie 44-letni Davida Jamesa.

Poprzedni sezon były reprezentant Anglii spędził w islandzkim ÍBV Vestmannaeyjar, grając i nabierając doświadczenia jako asystent Hermanna Hreiðarssona. Po zakończeniu rozgrywek poinformował o pożegnaniu z boiskiem. 
 
Teraz jednak doświadczony bramkarz wraca, zajmując pozycję grającego menadżera Kerala Blasters FC. Jego asystentem będzie Trevor Morgan.
 
James w latach 1997-2010 rozegrał 53 mecze w angielskich barwach. Grał w takich klubach jak Watford, Liverpool, Aston Villa, West Ham United, Manchester City, Portsmouth, Bristol City, Bournemouth.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy