Oficjalnie: De Bruyne na rok w Werderze

Oficjalnie: De Bruyne na rok w Werderze
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Werder Brema

21-letni Belg Kevin De Bruyne został dziś wypożyczony z Chelsea do Werderu Brema. Umowa nie zawiera opcji pierwokupu.

Skrzydłowy trafił do "The Blues" już w styczniu, jednak od razu został wypożyczony spowrotem do Genk, skąd został kupiony, do końca sezonu. W lipcu udał się z nowymi kolegami z drużyny na tournee do Stanów Zjednoczonych. Tam zadebiutował w meczu z Seattle Sounders.

Jednak ze względu na sprowadzenie takich graczy, jak Eden Hazard, Oscar i Marko Marin, De Bruyne nie miał zbyt dużych szans na pierwszy skład w Chelsea. Postanowił zatem udać się na wypożyczenie do Werderu, gdzie ma zastąpić... Marina.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy