Oficjalnie: Decyzja Iheanacho
2016-08-18 20:53:34; Aktualizacja: 9 lat temu
Napastnik Manchesteru City Kelechi Iheanacho podpisał nową umowę z obecnym pracodawcą.
- Nie potrafię opisać tego, jak się teraz czuję — skomentował Iheanacho. - Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem ten kontrakt. Czuję niesamowitą ekscytację — dodał.
- Muszę kontynuować ciężką pracę, by przynieść jak najwięcej korzyści klubowi. Zrobił dla mnie tak wiele, że jestem jego dłużnikiem do końca życia — skwitował.



![Były piłkarz Wisły Kraków i Śląska Wrocław został dyrektorem sportowym [OFICJALNIE]](img/photos/84868/170x113/mariusz-pawelek.jpg)


![Mario Balotelli nie chciał tej współpracy [POTWIERDZONE]. To byłby absolutny hit na skalę całego kraju](img/photos/113754/170x113/mario-balotelli.jpg)




![Były piłkarz Wisły Kraków i Śląska Wrocław został dyrektorem sportowym [OFICJALNIE]](img/photos/84868/90x60/mariusz-pawelek.jpg)


![Mario Balotelli nie chciał tej współpracy [POTWIERDZONE]. To byłby absolutny hit na skalę całego kraju](img/photos/113754/90x60/mario-balotelli.jpg)







