OFICJALNIE: Dejan Iliew po blisko dziesięciu latach definitywnie pożegnał się z Arsenalem
2022-01-17 18:27:20; Aktualizacja: 3 lata temu
Bramkarz Dejan Iliew nie jest już związany umową z Arsenalem, więc może szukać sobie pracodawcy na zasadzie wolnego transferu.
Arsenal potwierdził rozwiązanie kontraktu z 26-letnim macedońskim bramkarzem za porozumieniem stron.
Golkiper dołączył do londyńskiego klubu w 2012 roku. Przez blisko 10 lat nie zadebiutował w jego pierwszym zespole, notując po drodze kilka wypożyczeń. Iliew występował na tej zasadzie w ŠKF Sereď (dwukrotnie), Jagiellonii Białystok oraz Shrewsbury Town. W Polsce mierzący 195 centymetrów wzrostu piłkarz spędził drugą część sezonu 2019/2020. Rozegrał cztery mecze w Ekstraklasie.
Ostatnimi czasy Macedończyk ponownie grał w Sereď. W dziewięciu spotkaniach słowackiej ekstraklasy zachował trzy czyste konta. Potem doznał kontuzji.Popularne
„Wszyscy w Arsenalu chcieliśmy podziękować Dejanowi za jego wkład w klub i życzyć mu wszystkiego najlepszego na przyszłość” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez londyńczyków. Na razie nie wiadomo, dokąd uda się bramkarz.















![Dzieje się na Old Trafford! Everton prowadzi mimo absurdalnej czerwonej kartki [WIDEO]](img/photos/112927/170x113/everton.jpg)

![Pep Guardiola nie wytrzymał. Operator kamery zaatakowany przez szkoleniowca Manchesteru City [FOTO]](img/photos/103194/90x60/pep-guardiola.jpg)





![Manchester United nadal bez zwycięstwa! Everton górą na Old Trafford [WIDEO]](img/photos/112928/90x60/idrissa-gueye-of-everton-hits-out-at-michael-keane.jpg)





