OFICJALNIE: Dejmek w Pafos

OFICJALNIE: Dejmek w Pafos fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pafos FC

Pafos FC ogłosiło pozyskanie Radka Dejmka.

Czech od 2013 roku występował w drużynie Korony Kielce. W minionym sezonie był nawet jej kapitanem. Łącznie rozegrał 21 spotkań, w których zdobył jednego gola i zanotował dwie asysty.

Pomimo ważnej funkcji pełnionej przez Dejmka w zespole, klub nie zdecydował się na przedłużenie z nim umowy. Doświadczony stoper rozpoczął zatem poszukiwania nowego pracodawcy.

Zainteresowanie jego osobą przejawiały kluby ze Szkocji, ale sam zawodnik podjął decyzję o parafowaniu kontraktu z drużyną Pafos. To dziesiąty zespół poprzedniego sezonu ligi cypryjskiej.

- Radek to środkowy obrońca. W zeszłym sezonie był kapitanem Korony Kielce. Kiedy go spotkasz, wiesz, że to przywódca. Jest wspaniałą osobą, która powinna zorganizować naszą grę obronną. Witamy go w naszym zespole - powiedział Lars Hallengren, dyrektor sportowy Pafos FC.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy