Oficjalnie: Demjan w Beveren

Oficjalnie: Demjan w Beveren
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Waasland Beveren

Król strzelców T-Mobile Ekstraklasy Robert Demjan opuszcza Polskę i przenosi się do Belgii.

Słowak podpisał z Waasland Beveren dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia umowy o kolejny rok.

- Potwierdzam, że Robert parafował już z Belgami dwuletnią umowę - przekazał Michał Karpiński, szef Champions Football Agency, jeden z agentów reprezentujących zawodnika.

Demjan przez ostatnie trzy lata reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała. W ostatnim sezonie z 14 trafieniami zdobył tytuł króla strzelców T-Mobile Ekstraklasy. Ponadto, został wybrany najlepszym piłkarzem całego sezonu.

30-letni Demjan po raz pierwszy w karierze wyjeżdża do zachodniej Europy. Wcześniej grał tylko w ojczyźnie, Czechach i Podbeskidziu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy