OFICJALNIE: Denis Popović bez klubu

OFICJALNIE: Denis Popović bez klubu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Zürich

Denis Popović nie jest już zawodnikiem FC Zürich.

Słoweniec trafił do ligi szwajcarskiej latem minionego roku. O ile na początku sezonu był pewnym punktem swojej drużyny, o tyle w jego drugiej części stracił miejsce w składzie.

Takowy stan spowodował, że obie strony doszły do wniosku, iż najlepszym rozwiązaniem będzie rozwiązanie umowy. Od środy zatem Popović jest wolnym zawodnikiem.

30-latek jest doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości miał bowiem okazję występować w GKS-ie Tychy, Olimpii Grudziądz oraz Wiśle Kraków.

Na boiskach Ekstraklasy zanotował łącznie 46 meczów. Strzelił w nich cztery bramki. Do swojego dorobku dorzucił dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy