OFICJALNIE: Denis Popović w Krylji Sowietow

OFICJALNIE: Denis Popović w Krylji Sowietow
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Krylja Sowietow

Krylja Sowietow poinformowało o pozyskaniu Denisa Popovicia.

30-latek kilka dni temu rozwiązał za porozumieniem stron umowę z drużyną FC Zürich. Na nowego pracodawcę czekał zaledwie kilka dni. Zgłosiła się bowiem po niego Krylja Sowietow.

Słoweniec przenosi się do tej drużyny na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Popović jest doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości był on bowiem związany między innymi z GKS-em Tychy, Olimpią Grudziądz oraz Wisłą Kraków.

Z drużyny trzynastokrotnego mistrza Polski trafił do Orenburga, by następnie wzmocnić wspomniany zespół ze Szwajcarii.

W rundzie jesiennej środkowy pomocnik rozegrał we wszystkich rozgrywkach 12 meczów. Na jego dorobek składają się dwie asysty. Poza Popoviciem do Krylji Sowietow dołączył także Mehdi Zeffane.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy