OFICJALNIE: Denis Popović w Krylji Sowietow

OFICJALNIE: Denis Popović w Krylji Sowietow
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Krylja Sowietow

Krylja Sowietow poinformowało o pozyskaniu Denisa Popovicia.

30-latek kilka dni temu rozwiązał za porozumieniem stron umowę z drużyną FC Zürich. Na nowego pracodawcę czekał zaledwie kilka dni. Zgłosiła się bowiem po niego Krylja Sowietow.

Słoweniec przenosi się do tej drużyny na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Popović jest doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości był on bowiem związany między innymi z GKS-em Tychy, Olimpią Grudziądz oraz Wisłą Kraków.

Z drużyny trzynastokrotnego mistrza Polski trafił do Orenburga, by następnie wzmocnić wspomniany zespół ze Szwajcarii.

W rundzie jesiennej środkowy pomocnik rozegrał we wszystkich rozgrywkach 12 meczów. Na jego dorobek składają się dwie asysty. Poza Popoviciem do Krylji Sowietow dołączył także Mehdi Zeffane.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy